1 / 10
Srebring kabrio.2.0..topp...odlicen..2001.u kniska.moze i za
3.800 €
Денес 11:55

Велес / Велес

Марка:

Chrysler

Модел:

Sebring

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Motor menjac interier karoserija vo odlicna sostojba gumi dobri interier kako nov..motor odlicen racen menjac prednica odlicna...tablici odjaveni...osven registracija dr...bukvalno nisto...so pominati..realni..120.iljadi.km...
Moze i zamena so vasa ili moja doplata...samo tel..i..viber sliki...075276799...dajte ponuda...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nako
Потврден огласувач
075276799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам