1 / 5
Gumi 235/70/16
300 МКД
Цената е фиксна
21.05.2022 21:23

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavaat 4 gumi 235/70/16. Gumite inaat mnogu mala shara., mnogu se koristeni
Cena 300 denari od guma, chetirite za 1000 denari.

Категорија: Останато

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070803344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам