1 / 3
Freza pipalica
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 08:52

Кисела Вода / Скопје

Se prodava, frezata e vo ispravna sostojba odgovara na ferguson 539 i dr.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077969260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам