1 / 12
VW Passat 1.6 tdi DSG 7G ***car4you***
10.500 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 18:01

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW Passat 1.6 tdi DSG 7G
*2014god
*dvozonski klimatrokik
*tenpomat
*4 el prozori
*el retrovidori
*centralno so dalecinski
*ESP
*mnogu druga oprema
*kolate e registrirana so zelen karton napraven e golem servis odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

car4you
Vardarska br.69 Veles
Потврден огласувач
078 400 490
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa 1.3cdti tovarna ***car4uou***

3200 €

Ford Fiesta 1.4 avtomatik ***car4you** *

2750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам