1 / 5
Charly
250 €
14.05.2022 18:06

Гостивар / Гостивар

Elektricen skuter
Donesenk od Germanija
max. 20km/h
Stavena nova baterija i moze da naprae 30km

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Се продава од:

Artan
Потврден огласувач
072631436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам