1 / 12
Ford Fiesta 1.4 avtomatik ***car4you** *
2.750 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 18:06

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Fiesta 1.4 avtomatik
*klima
*air bag
*servo volan
*centralno so dalecinsko
*el prozori
Odlicna sostojba maksimalno zacuvan.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

car4you
Vardarska br.69 Veles
Потврден огласувач
078 400 490
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Passat 1.6 tdi DSG 7G ***car4you***

10500 €

Renault Kangoo 1.5 dci ***car4you***

3900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам