1 / 2
ALUMINIUMSKI BANDAZI ORGINAL ZA (OPEL ASTRA H ZAFIRA I)
200 €
26.07.2022 12:19

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bandazite se vo odlicana Sostojba original isa za OPEL
ASTRA H
ZAFIRA I DRUGO
17 Cola sa
KOMPLET 4 broja
Kontak i na viber moze

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078388600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам