1 / 2
Ortopedski Dusek + Pumpa ( NOV NEUPOTREBEN )
По Договор
14.05.2022 19:02

Гази Баба / Скопје

Prodavam Ortopedski Dusek Nov So Pumpa i Aite dodatoci skroz nov neupotreben.

Za cena ke se dogovorime bitno da ide na mesto kogo mue potrebno vistinski

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Kikac
Потврден огласувач
077911447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам