1 / 6
Golf VII 1.6tdi 2014g
9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 10:15

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf VII 1.6tdi 110ks 2014g reg do 11 04 2023g vo odlicna sostojba cena 9000e ne e fiksna moze zamena za pomalo vozilo povekje i infomarcii na 075 466 644 goce zvoni samo na ovoj broj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
074233316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам