1 / 5
Кауч( тросед)
3.500 МКД
18.05.2022 23:24

Демир Капија / Неготино

Се продава кауч(тросед), користен, во добра состојба. Должина 215 см . Телефон 079215611 , 078988255

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам