1 / 8
Samsung Galaxy Watch 46mm !!
6.000 МКД
7.000 МКД
Денес 09:40

Охрид / Охрид

Se prodava Samsung Galaxy Watch 46mm. Koristen 1godina i pol. Kupen i donesen od Ceska. Komplet so se kutija!! Cena 120 evra.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078298288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам