1 / 12
Seat Leon 1.9 TDI
3 €
14.05.2022 19:34

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prekrasen semeen avtomobil redovno servisiran i garaziran proizveden 2001 god 1.9 tdi 110 ks mnogu zacuvan podetalno na tel 078 345 544

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Max
Потврден огласувач
078345544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам