1 / 10
Polo 1.4 tdi 75 ks 2008 god
3.500 €
20.05.2022 19:23

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Polo 1.4 tdi 75 ks 2008 god

Sredeni dokumenti do registracija:

Plateno carina, tif I homolgacija,prevedeni I zavereni dokumenti.

Klima raboti ladi.

Motor perfektno raboti .

KOLATA e vo perfektna sostojba bez nikakvi mani.

Tel : 078 399 568

Cena: 3500 evra.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078399568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам