1 / 5
Makedonski Brod-Idealen Deloven Prostor na prometna lokacija
2 €
08.07.2022 20:48

Македонски Брод

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Македонски Брод

MyNewHome-PropertySkopje
ИЗДАВАМЕ
Атрактивен Деловен простор на прекрасна локација во Македонски Брод.
Деловниот простор е во непосредна близина на магистралниот пат наспроти реката Треска.
Лоциран е на Приземје со засебен влез и широк излог и широк двор
Квадратура-100м2,
Располага со 2 засебни простории, засебна кујна, 2 Купатила, Прекрасна Тераса.
Просторот е идеален за секаква намена Банка,Ресторан,Маркет, Слаткара и сл.
Просторот зависно од потребата може да биде поделен на 2 дела со 2 засебни влеза.
Подетални информации во врска со цената и просторот можете да ги добиете на следните контакти.

🧒🏻 Velimir 🇲🇰 📞070/369-951
🧒🏻 Zlatko 🇲🇰 📞078/218-306
🏠 MyNewHome-PropertySkopje
✉️ mynewhomemk@gmail.com
✉️ mojotnovdom@gmail.com

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

MyNewHome-Nedviznini Skopje
Потврден огласувач
078/218-306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам