1 / 9
Agfa Billy Rekord JGETAR F: 8.8
80 €
13.11.2022 16:12

Куманово / Куманово

Anticki fotoaparat Agfa Billy Rekord JGETAR F: 8.8
Fotoaparat je od proslog veka davne 1930 godine

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам