1 / 2
Mining Rig Nvidia founder Edition
9.800 €
14.05.2022 21:37

Тетово / Тетово

RIG
2x Nvidia 3080 Ti Founder Edition 12 Gb
3x Nvidia 3080 Founder Edition 10 Gb
1x Nvidia 3060 TI Founder Edtion 8 Gb
2 napojuvanja 1000W 80+Gold Corsair RM 1000x
Site delovi se sklopeni novi i najkvalitetni

540 Mhs Etherum

Za pocetnici mogu da vi naucam kako funksionira

Moze da se naplati i na USDT.Za poveqe informaci mozete da mi pisete u viber ili whatsapp

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

AS
Потврден огласувач
070979969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам