1 / 11
Kaciga AGV i palto SPIDI
500 €
17.01.2023 14:06

Неготино / Неготино

kaciga AGV velicina M/L
palto Spidi so vodootporna postava velicina L
cena komplet 500€
Poveke info na broj 075 567 097

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075803212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам