1 / 3
Macbook Pro 13 inch Early 2011
200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 12:19

Битола / Битола

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Macbook Pro 13 Inch 2011 - dobra sostojba
Polnac

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
076700486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам