1 / 12
PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014
4 €
25.06.2022 22:46

Струга / Струга

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PORCHE PANAMERA 3.0.D SPORT 2014
VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANAO KAKO OD SALLON 2🗝🗝 KLUCOJ SERVISNA KNISKA
REG Z.Karton 4 NOVI GUMI CONTINENTAL
KOMPLET PRAENA SERVIS
MOZIT I ZAMENA TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам