1 / 2
PCIe to NVME m.2 , SATA adapter
600 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.05.2022 00:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

novi 600 denari

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
076222039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам