1 / 4
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697
2.000 МКД
Цената е фиксна
10.05.2023 12:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Окер

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам