1 / 8
Se prodava Mercedes Benz dobro socuvan
2.350 €
30.05.2022 15:48

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Mercedes Benz c220 dobro socuvan i sreden,mercedesot e bezprekorno sreden i zacuvan vnatre enterierot 100% zacuvan mercedesot e dosta dobar za godinite sto gi ima na nego se funkcionira moze proverka kade sakate ili so vash majstor vredi da se vidi zameni ne mi nudete se prodava iskl za kesh potrosuvackata na otvoreno e 4,5 gradska e 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075844853
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам