1 / 6
VLAGOMER VLAGOMETTAR ZA ZITARICI
2.500 МКД
14.12.2022 17:18

Куманово / Куманово

VLAGOMETAR SO VILJUSKI SONDI ZA ZITNI KULTURI MOZE DA SE KORISTI I ZA PELETI ...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам