1 / 2
Сопиште плац
55 €
21.06.2022 12:45

Сопиште / Скопје

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Сопиште со поглед на Скопје површина 1300м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
071/295581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам