1 / 3
Релаксатор
4.500 МКД
17.06.2022 16:41

Битола / Битола

Неискористен исто како нов, функционално е се, музика, нишање, работи на струја со адаптер. 075251767

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
075251767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам