1 / 4
Filter za benzin Suzuki
600 МКД
27.06.2022 14:06

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

GSXR

Километри:

10000

filtri za benzinska pumpa
za suzuki Gsxr 600,750,1000
K5-K6-K7-K8-K9-L0-L1-L2-L3-L4-L5-L6
za V-Strom DL -1000 I DL-650
za GSX 650 F i GSF

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

саше
Потврден огласувач
075799527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам