1 / 9
mercedes gl 320 moze zamena
13.000 €
22.09.2022 17:47

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GL 320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

240 kw / 326 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

super sostojba povveke info na telfon 078603590 moze zamena za pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
078603590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам