1 / 9
Road Bike Rose Xeon // Drumski Velosiped
1.100 €
Цената е фиксна
1.350 €
Денес 18:59

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Друмски алуминиумски велосипед со фул
карбонска виљушка.
*Величина 54цм (М/Л) јас сум 179цм и го возам со 8мм стем.
*Тежина 8.5кг!
*Спецификација
•Седиште - Bontrager Aelous
•Колче - Bontrager RXL Carbon
•Волан - Ultimate Use Summit
•Група - Shimano Ultegra R8000
•Тркала - Fulcrum Racing 6 Clincher
•Гуми - Continental Grand Prix 4000
•Педали - Shimano 105 SPD-SL Carbon

Контакт телефон 077750688

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
077740688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам