1 / 5
DELL AlO i5-8500 6 core 8gen 4.10 GHz/9M/8 gb RAM/256 GB SSD
14.990 МКД
Цената е фиксна
26.07.2022 19:10

Кисела Вода / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

DELL OPTIPLEX 5260
win 10
i5 8500 6 core 8gen
3.00 GHz up to 4.10 GHz
8 gb ddr4
256 GB SSD m.2
21.5" Full HD 1920 x 1080 Touchscreen Display
GPU Intel UHD Graphics 630
Webcam
Wi-Fi 5 (802.11ac
One USB 3.1 Gen 1 port with PowerShare (side)
One USB 3.1 Gen 2 Type-C port (side)
Two USB 3.1 Gen 1 ports (rear)
DisplayPort 1.2
Universal Audio Jack
Line-Out for headphones or speakers
Network Connector (RJ-45)
sd card slot CENATA E FIKSNA.
tel "071 496 732" garancija za maticna ploca

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

gjoko
skopje
Потврден огласувач
072308167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам