1 / 7
Piaggio fly 100
1.200 €
17.07.2022 12:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Fly 100

Километри:

25000

Motorceto e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
078234891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам