1 / 3
Prodavam germanski luter
1.000 МКД
10.06.2022 07:11

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam germanski luster sliki vo prilog.Za istiot ima i sjalicki.Cena 1000 denari a kupen mnogu skapo.Kontakt samo na telefon 075-251-624 NE NA BROJOT DOLE

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078338399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам