1 / 4
Fiat 450 4x4
2.350 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 12:08

Делчево / Делчево

Ferguson 533
078 608 859 Dejan

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Swiss
Потврден огласувач
0041794795160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам