1 / 2
Se prodava malku vozen velosiped SCOTT
280 €
Цената е фиксна
01.03.2023 08:20

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava malku vozen velosiped marka SCOTT golemina S.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

sasa
Потврден огласувач
070231192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам