1 / 2
Se izdava dukan
По Договор
15.05.2022 19:25

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

26 m²

Греење:

Струја

Za poveke informacii 078311070

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
078349863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам