1 / 10
Audi A4 2,0tdi S-LINE
9.650 €
Цената не е фиксна
9.800 €
04.10.2022 10:25

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

S-line 2008g perfekten
19'' alu bandasi so ekstra gumi 90% novi
Servisiran odrzuvan 100% ispraven
Bez nikakvi vlozuvanja
Kozen enterier so greaci vo sedista
Park senzori i dr
Inf 078203034

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cars
Потврден огласувач
078203034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам