Kupuvam honda goldwing 1200
1 €
15.05.2022 19:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

1987

Модел:

Goldwing 1200

Километри:

40000

Moze i rasipan udren

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се бара од:

ace
Потврден огласувач
078/444-655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам