1 / 10
VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina
6.800 €
11.08.2022 14:39

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Eos

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-140ps perfektna sostojba.
Od oprema poseduva:
Abs i Esp
Kozen enterier
Kozen volan
Komandi na volanot
Dvozonska klima tronik
Greenje na prednite sedista
Radio CD
Senzori za parkiranje
Panorama krov

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ertan
Потврден огласувач
071231888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам