1 / 6
Fiat Idea
1 €
15.05.2022 19:48

Делчево / Делчево

Se prodava Fiat Idea 2004g so motor 1.9 74kw Dizel registirana do septemvri.Kolata e dobro socuvana i servisirana inf na tel 071 661 254...

Категорија: Останато

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075520656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам