1 / 8
Star stan vo Cair
79.000 €
15.05.2022 20:31

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

83 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Павле Илиќ бр 17

Се продава стан во постара зграда во непосредна близина на Поликлиника Чаир.
Станот се продава наместен како на сликите.
Има можност за купување и на гаража со доплата од 6000 евра.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
078240190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам