1 / 1
inox burinja/cisterni
1 €
29.07.2022 19:22

Кавадарци / Кавадарци

se prodavaat 3 inox cisterni po 1000kg.Cisternite se so novi ventili i imaat cefki za toplenje ili ladenje

Категорија: Останато

Се продава од:

Vane
Потврден огласувач
078426007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам