1 / 2
Гарнитура рачен алат 64 парчиња Garnitura Alat Parksi 64 pcs
2.000 МКД
15.05.2022 22:04

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нов и неупотребуван.
Во практична пластична кутија.
Го продавам поради купен и друг сет за лична употреба.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
071372872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам