1 / 4
Kikiriki strumicki
130 МКД
15.05.2022 22:22

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam strumicki kikiriki od s. Kolesino
Vo luspa - 130 den
Zrno - 150 den.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
079242249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам