1 / 3
фрижидер
2.000 МКД
Цената е фиксна
30.05.2022 13:00

Битола / Битола

Еден фрижидер ФРИНКО за длабоко замрзнување со комори

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Niko
Потврден огласувач
072931528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам