1 / 6
Shockblaze
350 €
Цената не е фиксна
420 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 06:40

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava velosiped Shockblaze , M ram / 26 gumi novi Continental 🇩🇪
Top sostojba !
servisiran spremen za vozenje

078/414-805

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078414805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам