1 / 2
Radia za vo kola odlicni
11 €
16.05.2022 08:07

Кавадарци / Кавадарци

Radia za vo kola odlicni kenwood so blutut i usb soni so usb i auks odlicni ispravni.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
076737609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам