1 / 3
Potpetici so visoka stikla, kozni lakovani.
500 МКД
18.05.2022 11:29

Битола / Битола

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

37

Боја:

Други

Potpetici so visoka stikla, kozni lakovani od Bagat.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
070259722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам