1 / 2
Се продава Apple MacBook Pro 15” Retina 2,3 GHz Quad-Core i7
790 €
850 €
08.07.2022 17:03

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

MacBook Pro 15,4” Retina display
Processor: 2,3GHz Quad-Core Intel Core i7
Disk: 250GB SSD
Memory: 16GB 1600MHz DDR3
Graphics: Intel Iris Pro 1536MB
Лаптопот одлично сочувaн, многу малку користен за домашна употреба, без никакви дефекти и сл.

Има оригинална кутија, полнач и сл.Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
070272072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам