1 / 1
Garmin Fenix 7 Solar Sapphire
66.000 МКД
Цената е фиксна
24.05.2022 10:15

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов некористен Garmin Fenix 7 Solar Sapphire

https://youtu.be/RPNbje62xqQ

За повеќе информации:
070 242 939

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075225066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам