1 / 5
Vodootporno platno matrijal za tendi,cador , ceradi , tenda
250 МКД
16.05.2022 10:36

Скопје Центар / Скопје

Обнови си ја тендата / чадорот на време !
Материјали за чадори и тенди во сите бои
250/ден - m !
Ширина 150cm

Mob - 072228403

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од: Претпријатие

Mateks
Потврден огласувач
072228403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам