1 / 4
Yamaha CDX-490 Compact Disc Player
2.499 МКД
03.08.2022 13:48

Кичево

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка.

Спецификации и опис на следниот линк:

http://www.audioreview.com/product/digital-sources/cd-players/yamaha/cdx-490.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам